Działka rolna Ruda

Ruda, warmińsko-mazurskie

  • 125 000 zł
  • 1 828 m²
  • 68,38 zł/m²

Zdjęcie

Marek Buczyński

Skontaktuj się

Działka rolna Ruda

Ruda, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

125 000 zł

1 828 m²

68,38 zł/m²

Działka rolna Ruda

Zaktualizowane: 22 maja 2026

125 000 zł 1 828 m² 68,38 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 125 000 zł (68,38 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 1 828 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 147-1012

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka rolna , 1828 m2, Ruda, sprzedaż.
Na sprzedaż działka rolna do przekształcenia o pow. 1828 m2 położona w miejscowości Ruda oddalonej 8 km od miejscowości Giżycko.
Nieruchomość położona przy głównej, asfaltowej drodze, w odległości 200 m od jeziora Wojnowo.
Posiada dostęp do plaży gminnej.
Możliwość dokupienia sąsiadującej nieruchomości osadzonej na działce o pow. 1608 m2.
Jest to budynek do kapitalnego remontu o pow. 198 m2 i 342 cm wysokości. (...)

Agent

Marek Buczyński

600 663...

600 663 666

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Buczyński

600 663...

600 663 666

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Buczyński

Zostaw telefon, oddzwonimy