Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Ruda - Ogłoszenia sprzedaży działek

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

185 000 zł2 200 m² 84,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam, oferuje na sprzedaz dzialke w miejscowości Ruda, gmina Krypno o powierzchni ok 2200m2. Działka leży przy drodze powiatowej. Wszystkie media w drodze, woda, prąd, kanalizacja. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

982 000 zł4 931 m² 199,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie tylko dla developerów. Oferta tylko w naszym biurze! Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta 50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Atrakcyjna działka w Rudzie obok Radzymina bezpośrednio od ul. Głównej. Powierzchnia: 2000 m | jest plan zagospodarowania: część działki-zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 400 m² 145,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z Budynkiem Mieszkalno-Usługowym w Rudzie, gmina Grajewo Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Ruda, gmina Grajewo, przy ulicy Białostockiej. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

274 000 zł1 616 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to ta oferta jest dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w m. Ruda gm. Miłki pow. Giżycki. Działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 539 m² 57,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana we wsi Ruda, przy ulicy Widok, w bardzo dobrej lokalizacji cicha i spokojna a okolica. Działka o powierzchni 2539m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 800 m² 147,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka budowlana w cichym zakątku, w osiedlu domów jednorodzinnych; * dojazd drogą asfaltową * woda, kanalizacja - miejska * 5 minut pieszo do głównej drogi Piaseczno -tarczyn :link.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 741 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1741 m , położona w urokliwej miejscowości Ruda (gmina Krypno Kościelne). Lokalizacja i dojazd Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł1 739 m² 40,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w województwie kujawsko-pomorskim , gminie Grudziądz , miejscowości ruda o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 130 m² 87,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***cicha I spokojna okolica***kształtna działka*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Ruda (gm. Krypno). Atutem działki są jej walory widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 614 m² 44,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Rudej gm. Krypno pow. moniecki z warunkami zabudowy na dom Szukasz miejsca, w którym można stworzyć dom z dużym ogrodem, tarasem, miejscem do zabawy dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp : zabudowa jednorodzinna. Do sprzedania zalesiona działka 1500m2 położona wśród domów jednorodzinnych i rekreacyjnych. Działka pięknie zadrzewiona. Oferta kierowana głównie.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł3 268 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł955 m² 103,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki - ruda, gm. Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ruda, gmina Grudziądz, powiecie powiat grudziądzki, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

183 300 zł611 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 611 m2/ruda k. Radzymina/mpzp/bez prowizji Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Warszawy? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 085 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ruda - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 4 działki budowlane o pow. 1085m2; 1062m2; 1045m2 i 1619m2. Dla każdej działki zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 800 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ruda | gmina Dębe Wielkie Działka, która łączy naturę z logistyką. Bez kompromisów. Na sprzedaż teren budowlany o powierzchni 1800 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 3 działki po 1000 m - Gmina Krypno, obręb Ruda Na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni 1000 m każda , położone w gminie Krypno, miejscowość Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego # Teren objęty planem miejscowym - nie musisz przechodzić długotrwałego procesu występowania o warunki zabudowy - jesteś co.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł955 m² 98,43 zł/m²

 

 

 

Ruda,mazowieckie

650 000 zł2 693 m² 241,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o dużych możliwościach inwestycyjnych, miejsce na dom i firmę, osiedle domów. Działka o powierzchni 2693 m2 położona przy asfaltowej drodze gminnej, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 419 m² 91,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych - ruda Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie grudziądzkim, gminie Grudziądz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widok

Ruda,świętokrzyskie

310 500 zł2 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Rudzie, nad Zalewem Brodzkim. Oferuję działkę budowlaną w kształcie trapezu o wymiarach ok. 30 m szerokości na 60 m głębokości. Zlokalizowana nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 502 m² 63,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1502 m2 usytuowaną w miejscowości Ruda , woj. kujawsko-pomorskie ,gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ruda

Ruda,podkarpackie

279 000 zł5 100 m² 54,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni 5100 m2 (51 ar), położony w miejscowości Ruda województwo Podkarpackie blisko zalewu Kamionka. Grunt z dwóch stron otoczony lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

66 082 zł1 739 m² 38 zł/m²

 

 

 

Ruda,warmińsko-mazurskie

180 000 zł1 568 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wspaniała działka w przepięknej lokalizacji blisko jeziora roś w Rudzie gm. Biała Piska o powierzchni .1568 ha (1568 m2). Stan prawny: własność. Brak obciążeń. Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ruda,mazowieckie

300 000 zł1 976 m² 151,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Polecam działkę budowlaną o obszarze 1976 m2, w kształcie kwadratu 46x43,5 m z możliwością dokupienia sąsiedniej w tej samej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ruda

Ruda,mazowieckie

300 000 zł1 892 m² 158,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Polecam działkę budowlaną o obszarze 1892 m2, w kształcie kwadratu 46x43,5 m z możliwością dokupienia sąsiedniej w tej samej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 619 m² 58,68 zł/m²

 

 

 

Ruda,podkarpackie

108 000 zł1 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Zobacz coś specjalnego dwie piękne działki na sprzedaż w malowniczej wsi Ruda, tuż naprzeciw urokliwego stawu otoczonego drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ruda,mazowieckie

265 000 zł2 100 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2100 m2 położona w leśnym zabudowanym kompleksie koło Radzymina Pow. 2100 m2 Wymiary: 30 X 70 Media: prąd, światłowód w drodze. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ruda

Ruda,mazowieckie

560 000 zł3 107 m² 180,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, wyjątkowo urokliwa działka w pobliżu Radzymina i Zalewu Zegrzyńskiego. Ok. 30km od Warszawy, do Zalewu kilka km. Działka o niezwykłym ukształtowaniu terenu, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Spacerowa

Ruda,mazowieckie

270 000 zł2 112 m² 127,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję niepowtarzalną okazję zakupu działki budowlanej w malowniczej miejscowości Ruda, usytuowanej w sercu powiatu piaseczyńskiego w gminie Tarczyn. To miejsce, gdzie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Ruda,mazowieckie

289 000 zł2 112 m² 136,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Białostocka

Ruda,podlaskie

179 000 zł2 459 m² 72,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Ruda około 5km od Grajewa. Działki o powierzchni 2459m2 zlokalizowana tuż przy samej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ruda

Ruda,warmińsko-mazurskie

100 000 zł819 m² 122,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-letniskowa w miejscowości Ruda, mazury - 819 m Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 819 m , położona w malowniczej miejscowości Ruda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ruda,podkarpackie

85 000 zł13 000 m² 6,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działki budowlane położone w uroczej części Rudy w powiecie mieleckim, w gminie Radomyśl Wielki. Idealne dla rodzin pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Ruda,mazowieckie

188 865 zł1 399 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wystawiona na sprzedaż położona jest w malowniczej miejscowości Ruda, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Tarczyn. To idealne miejsce do zamieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

95 600 zł1 195 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ruda ul. Daliowa - oferujemy Państwu do sprzedaży dwie działki budowlane o pow. 1195m2 i 1201m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,mazowieckie

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka objęta planem miejscowym. # teren objęty planem miejscowym - nie musisz przechodzić długotrwałego procesu występowania o warunki zabudowy - jesteś co najmniej 6 miesięcy do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij